Xpecia tablet cinsel sorunlara sebep olur mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ghost
  • 385 Görüntülenme
  • 3 Yorum
G

Ghost

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Merhaba xpecia tablet cinsel sorunlara sebep oluyor mu, bu konu hakkında cevaplarınıza ihtiyacım var. İnternette çok bilgi kirliliği var kimi yapıyor demiş kimisi yapmaz.

Ben internette bi üroloji doktoruna sormuştum bu hapı ve bir sorun olmaz demişti içinde ilaç yok önemli bir sorun yapmaz demişti.

Xpecia erkek tablet olarak geçiyor içeriğinde vitaminler var sonuçta gıda takviyesi olarak geçiyor ama cinselliği olumsuz yönde etkileme ihtimali var mı? ereksiyon kaybı yapabilir mi? Uzun süre kullananlar özellikle yazabilir mi?
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
31
Puanları
8
Yapmaz 2 senedir kullanıyorum taş gibi sorun yok
 
W

Wake

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Dht hormonunu baskılıyor içinde bitkisel dht engelleyiciler var, az da olsa yapabilir belki, ya da kişiden kişiye değişebilir. Ancak finasterid kadar riskli olmayacağı kesin.
 
T

Tarcan

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Ben 5 ay kullandım cinsellikle ilgili hiç bir problem yaşamadım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
411
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
161
M
K
Cevaplar
1
Gösterim
241
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
385
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
840
Fearless
F
C
Cevaplar
0
Gösterim
316
Chemist
C

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
73
Çevrim içi ziyaretçiler
39
Toplam ziyaretçi
112
Robots
6
Üst Alt