Zinco 50 mg kapsül yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 317 Görüntülenme
  • 0 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Zinco 50 mg kapsül ne ise yarar, nasıl kullanılır, zinco 50 mg kapsül, vücudunuz için gerekli olan çinko mineralinin takviyesini sağlamaya yardımcı olabilir. Çinko, birçok vücut işlevinde önemli bir rol oynar, örneğin bağışıklık sistemi fonksiyonları, hücre büyümesi ve bölünmesi, protein sentezi ve yaraların iyileşmesi gibi.

zinco 50 mg kapsül yorumları.jpg


Çinko eksikliği, yetersiz beslenme, emilim bozukluğu veya bazı tıbbi durumlar nedeniyle ortaya çıkabilir. Çinko eksikliği belirtileri arasında yorgunluk, enfeksiyonlara karşı savunmasızlık, cilt sorunları, saç dökülmesi ve büyüme problemleri bulunabilir.

Zinco 50 mg kapsül, çinko eksikliğini önlemek veya tedavi etmek için kullanılabilir. Ancak, herhangi bir takviye kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir, çünkü yüksek dozlarda alınan çinko bazı yan etkilere neden olabilir ve bazı tıbbi durumlarla veya ilaçlarla etkileşime girebilir.

Zinco 50 mg kapsül nasıl kullanılır?​

Zinco 50 mg kapsül, çinko eksikliği tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. İlaç kullanımı öncesi doktorunuzun önerilerine uymanız önemlidir.

Genellikle günde bir kez bir adet Zinco 50 mg kapsül kullanımı önerilir. Kapsülü su ile yutunuz.

Kapsülü yemekle birlikte alabilirsiniz veya aç karnına da alabilirsiniz, ancak yemekle birlikte almanız daha iyi olabilir.

Zinco 50 mg kapsülü aynı saatte her gün düzenli bir şekilde almanız önerilir. Eğer ilacı almayı unutursanız, hatırlar hatırlamaz ilacınızı alın. Ancak bir sonraki dozunuzu almak için çift doz almayın.

Unutmayın, ilacın dozunu ve kullanım sıklığını değiştirmeden önce doktorunuza danışın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
414
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
162
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
387
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
242
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
386
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
841
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
1
Üst Alt