Aldactone kullananlar yan etkileri

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nur
  • 191 Görüntülenme
  • 3 Yorum
N

Nur

Üye
Merhaba forumda arattım ama tam bir bilgiye ulaşamadım için yeni konu açtım aldactone kullananlar bilirler prospektüsünde yan etkilerinin hirşutizm vücutta aşırı kıllanma yapabileceği yazıyor benim anlayamadığım bu ilacın vücutta tüylenmeye karşı diane 35 le birlikte verilmiş olması bi tezat oluşturmuyor mu sizce de? Hem kullanmayı önler yazıyor hemde kıllanma yapabiliyor.

Ayrıca diane 35 bu ilacı 52 gündür kullanıyorum göğüslerimde çok ağrı yapıyor bastırınca ağrı var göğüslerimide büyüttü sizde de böyle bir yan etki yapıyor mu?

Shady

Shady

Üye
Üye
canım bana da doktor tuylenme için verdş bende anlamadım inşallah bilen biri çıkar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
N

Nur

Üye
inşallah canım ben aldactona başlıyamadım sırf bu yüzden ...

N

Nihan

Üye
banada pokistik over için vermişti bir ay kullandım, yan etkilerinden biride adet düzensizliği, benim düzenimi çok bozdu bırakmak zorunda kaldım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
74
Üst Alt