Finasterid kalıcı yan etki

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Akhan
  • 463 Görüntülenme
  • 6 Yorum
Akhan

Akhan

Üye
Arkadaşlar 14 ay finans tarit kullandım ilk 4 ay 0.5 mg sonraki aylarda 1 mg ve son 3 ayda 1.25 mg proscar kullanıp sonrasında bıraktım. Saç dökülmemde hiç azalma olmadığı için devam etmenin anlamsız olduğunu düşündüğümden dolayı bırakma kararı aldım. Bu süre zarfında hiç olumlu etkisi olmadığı gibi yan etkileri ile uğraşıyorum. Özellikle cinsellik anlamında sperm de azlık ve şeffaflık var şu an. Bırakalı 5 buçuk ay oldu ve düzenli spor yapıyorum. Yan etkilerini hızlı bir şekilde atlatabilmek için bacak çalışmasına büyük önem verdim ağırlık sporu da yapıyorum. Maalesef sertleşme sorunum devam ediyor ve galiba bundan emin değilim ama sperm azlığı da var hiç forumda bıraktıktan sonra bu sorunların devam ettiği arkadaşlar var mı?

L

lugano

Üye
hapın etkileri yan etkiler bırakınca geçer çoban çökerten ve keçiboynuzu çayı iç hızlıca geçirir finasterid dökülmeye değil saçtaki minyaturleşmeye engel olur

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Akhan

Akhan

Üye
hapın etkileri yan etkiler bırakınca geçer çoban çökerten ve keçiboynuzu çayı iç hızlıca geçirir finasterid dökülmeye değil saçtaki minyaturleşmeye engel olur
Malesef abi saça hic etki etmedi ne minyaturlesme ne dökülme 11 ay sonunda ilk ve son hali fotograflarim bile var bu sertlesme olayını duzeltmem lazim 5 bucuk ay oldu geçmedi

K

kelbey

Üye
Ben 25 yaşımda başladım yaşım 40 5 sene sürekli kullandım sonra 1 yıl ara verip 3 yıl tekrar başladım bu şekil sürekli kullandım. Dökülen saçları çıkartmıyor sadece olan saçları biraz güçlendiriyor minoxil kullanmadan finasteritten çok fazla beklentiniz olmasın

A

Aydem

Üye
Finasterid kullanıyorum

A

Alcapone

Üye
Finasterid kalıcı yan etki yapmıyor ilk zamanlar biraz oluyor ama bırkaınca hepsi geçiyor spor falan beslenmenize dikkat ederseniz daha çabuk düzelir

O

Orçun

Üye
Ne kadar dikkat edebilir ki?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
328
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
430
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
264
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
291
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
393
E
C
Cevaplar
4
Gösterim
372
Emekçi
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
8
Robots
6
Üst Alt