Finasterid kaç yıl kullanılır?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cooll
  • 387 Görüntülenme
  • 4 Yorum
C

Cooll

Üye
Finasterid ilacını kaç yıl kullanılır, ben kullanalı 1 sene olacak 11 aydır kullanıyorum hafif cinsel yönden yan etkiler yaşadım şimdilerde azaldı biraz saç dökülmesini çok önlemedi ama agresif dökülmeyi firenledi. Aklıma takılan uzun yıllar proscarı nasıl kullanacak vücuda zarar vermesi ne olacak yaş 28 ileride bırakmak gerekecek. Bu ilacı 2 seneden fazla aramızda uzun yıllar kullanan varmı ne zaman köşede bir yazı görüp okusam ay olarak yazıyor?

O

Oralminoxidil

Üye
Gittiği yere kadar kullancam en azından dökülmeyi durdurdu

Ö

Özcan

Üye
15 sene kullanan tanıdığımda var 1 haftada yan etki yaptı deyip bırakan tanıdığımda ama genelde insanlar yan etki deyip bırakıyor

Player

Player

Üye
15 sene kullanan tanıdığımda var 1 haftada yan etki yaptı deyip bırakan tanıdığımda ama genelde insanlar yan etki deyip bırakıyor
15 sene kullanan tanidiginin saclari ne durumda ve yan etkileri hakkında ne diyor?

E

Emekçi

Üye
Bir çok ekimcide kullanıyor birisi bana demişti Serkan Aygında kulanıyormuş, Koray Erdoğan'da bi videosunda 20 küsür yıldır kullanıyorum demişti diye hatırlıyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
365
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
453
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
278
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
302
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
415
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
483
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
6
Üst Alt