Aldactone mi Androcur mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi byburkay
  • 320 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

byburkay

Üye
Merhaba arkadaşlar saç dökülmesi için topikal losyon yapmak için malzemeleri almaya başladım. Aldactone yada androcur arsında kaldım ikiside antiandrojen ilaçlar hormon baskılayıcı ilaç birisi testosteron azaltıyor diğer hem testosteron hemde progesteron hormonu içeriyor. Progesteron hücrelerin reseptörlerine bağlanarak androjen hormonlarının bağlanmasını engelliyor. Androcur çok etkili bir ilaç görünüyor. Losyon içine hangis ilaçları katmam gerekli, kaç tane ilaç katarsam etkisi olur. Androcur 50 mg var Aldactone 100 mg olanı var. İçine Diane 35'te katmayı düşünüyorum. Aldactone önceden spiro losyon olarak yapılıyordu. Ama etkisi olmadığını yorumlarda okudum. Antiandrojen losyon yapmak için yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

C

Chrisis

Üye
Üye
Androcur eczanelerde bulunmuyor bulsanda fiyatı çok pahalı Aldactone ile hazırlayın

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
63
Üst Alt