Alpecin C1 Şampuan Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi esrose
  • 498 Görüntülenme
  • 3 Yorum
esrose

esrose

Üye
Alpecin C1 Şampuan Kullananlar

Alpecin Alman marka üretimi olan içinde kafein bulunan saç köklerindeki kan dolaşımını hızlandırarak daha fazla besin ve oksijen almasını sağlayarak temizleme dışında saç bakımı da yapar. Saça ve saç derisine uygulanan kafeinli şampuan içindeki kafeinin etkisiyle uyarıcı etkiler yaparak saç köklerine giden kan dolaşımını da hızlandırır. Saç derisindeki kan dolaşımının hızlanması saçların güçlenmesine ve dolgunlaşmasına yardımcı olur.

Alpecin Kafein, 120 saniye kadar kısa bir süre bekletildikten sonra çok iyi saptanabilir. Daha uzun süre bırakılırsa, kafa derisine daha fazla kafein emilir.

• Yıkama sırasında saç köklerini uyarır
  • Patentli cilt aktivatörü ile
  • saç enerji verici
  • Zayıflamış saç köklerini güçlendirir

Alpecin C1 Şampuan Nasıl Etkili Olur?​

Alpecin Kafein şampuan durulansa bile nüfuz eder. Kısa bir süre içinde (120 saniye) kafein saç teli boyunca doğrudan saç köklerine doğru hareket eder. Şampuan daha uzun süre kalırsa, kafein de kafa derisine nüfuz eder. Bu şampuan herhangi bir yumuşatıcı madde içermez, bu nedenle saçınız hemen daha fazla tutuş sağlar.

Öneri:

Uygulamadan durulamaya kadar 2 dakika saç derisinde bekletin. Kasten yumuşatıcılar (örn. silikon) kullanmadan saçlarınız hemen daha fazla tutuşa sahip olacaktır.

Tehlikeler ve Uyarılar​

Müsabakacı Sporcular İçin Bilgi: Alpecin Kafein Şampuan saç köklerinde tespit edilebilir.

Arkadaşlar cildiye doktorum alpecin c1 şampuan verdi ama sanki iyi değil gibi aranızda kullanan var mı bu şampuanı merak ettim.

T

Taha

Üye
Ürünü doktor tavsiyesi için aldım. Bu ikinci kutum. Düzenli kullanımda etkili olduğunu düşünüyorum. Yağlanmaya iyi geldi diyebilirim.

R

Rangel

Üye
Saç dökülmemi önleme de yardımcı oldu. Avuç avuç dökülen saçlarım biraz azaldı ama yeni saç çıkarmıyor

P

Payitaht

Üye
Hiçbir etkisi olmayan bir şampuan

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
61
Üst Alt