Alpecin Doppel Effekt Şampuan Kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lusyus
  • 262 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Alpecin C 1 Caffeine Hair Energizer şampuan saç dökülmesini önleme, hızlı saç uzatmak, incelmiş saçlarda kalite artışı sağlamak için özel olarak formüle edilmiş içerisinde kafein bulunan bir şampuandır.

Alpecin Doppel Effekt Şampuan Kullananlar.jpeg


Apecin C1 Kafein Şampuan İçeriği:

Kafein, Çinko, Niasin ( Vit, B3), Mentol, Vitamin E, Vitamin AAlpecin Caffeine Şampuan 250 ml Saç Dökülmesini Engelleyici, Saç çıkarıcı, kan dolaşımı uyarıcı, enerji, hacim verici, kepek, yağlanma, kaşıntı önleyici bakım şampuanı saçlarınızı yıkarken aynı zamanda bakım yapar.

Uzmanların araştırmaları sonucu kahvenin içindeki kafein etken maddesi saç dökülmesine çözüm olabileceğini tespit ettikleri ortaya çıktı. Uzmanlar saç dökülmesi meydana gelen erkeklerde, kahvenin içindeki kafein maddesinin saç derisindeki folikülleri uyardığı ortaya çıktı. Kafeinin bu etkisi saç dökülmelerini önlemek için fkşr verdi.

Uluslararası Dermatoloji Dergisi’ndeki yayımlanan habere göre kafainin saçtaki foliküllerine zarar vererek testosteron hormonunun etkilerini yok ederek saçların dökülmesine engel olduğu açıklandı. Fakat bu sorunun öyle bol kahve içmekle çözülecek bir durum değildir. Uzmanlar saç derisindeki foliküllere ulaşılması için günde 60 fincan kahvenin içilmesi gerektiğini açıkladılar. Alman kozmetik markası Alpecin losyon ürettiler bu losyonu saç derisini ovalayarak kullanmak yüksek derecede olumlu etkiler yarattı. Bu losyonun saç dökülmelerine karşı oldukça etkili hızlı saç uzatıcı etkisi olduğunu görmüşler. Almanya”daki Jena Üniversitesi”nde gerçekleştiren Dr Tobias Fischer, saçı dökülmesi yeni başlayan 14 erkekten baş derisi biopsileri alındı. Saç foliküllerini çıkararak bunları içinde farkı seviyelerde kafein bulunan test tüplerine yerleştirdi. Farklılığın gözlemlenebilmesi için sekiz gün laboratuar ortamından tutuldu. Deneyin sonunda kafeinin saç boyunu yüzde 33-40 oranında uzattığı gözlemlenmiştir.

Alpecin Doppel Effekt Dökülme,kepek Karşıtı Şampuan 200ml fiyatı 178,78 tl.

Aranızda Alpecin Doppel Effekt Şampuan kullananlar var mı? Dökülmeleri önlüyor mu yorumlarınızı bekliyorum bilgi verirseniz sevinirim.
 
T

Theron

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Bu şampuanı 3 ay kullandım saçlarımda aman aman bir etkisini görmedim ancak eskiye göre çok az yoğunluk artışı var gibi. Erkek tipi dökülme için kullanıyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
254
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
195
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
342
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
28
Robots
5
Üst Alt