At kuyruğu şampuanı saç çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yeniçeri
  • 152 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yeniçeri

Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda alışveriş sitelerinde at kuyruğu şampuanları iyice moda olmaya başladı özellikle bu sitelerdeki yorumları okuyorum bazı kullanıcıların yorumları şu şekilde ilk bir hafta içerisinde saçlarımı çok hızlı uzattı bebek saçlarım çıkmaya başladı saç dökülmem iyicene azaldı böyle bir etki beklemiyordum herkese tavsiye ederim şimdi bakıyorum bu tür yorumlarda söylenenler gerçekten de bu şekilde etkisi olduğunu mu gösteriyor şimdi at kuyruğu bitkisi bildiğiniz üzere silica saç derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımını hızlandırıyor. İçeriğindeki silisyum minerali sayesinde, hücrelere koruyucu etkisi bulunur. Peki şimdi bunun şampuan içine hangi oranda katıyorlar saçlarda 3-5 dakika bekleyen bir sıvı saç köklerini hızlı bir şekilde nüfus edip te hücrelere kadar nasıl geçebilir sizce bu tür şampuanların gerçekten hızlı saç uzatıcı etkisi, yeni saç çıkarma, saç dökülmelerini önleyici saç incelmelerini önleyip saçları güçlendirici etkisi bulunmakta mıdır bu konuda sizlerden bilgi ve yorumlarınızı bekliyorum bekliyorum teşekkürler.

Realty

Realty

Üye
Sanmıyorum hızlı saç uzatacağına saç dökülmesini önleyeceğine şampuanlar böyle bir etkisi olamaz mümkün değil saçın sadece iyi temizlesin yeter

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
69
Üst Alt