At kuyruğu şampuanı saç çıkarır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yeniçeri
  • 130 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yeniçeri

Üye
Mesajlar
13
Puanları
1
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda alışveriş sitelerinde at kuyruğu şampuanları iyice moda olmaya başladı özellikle bu sitelerdeki yorumları okuyorum bazı kullanıcıların yorumları şu şekilde ilk bir hafta içerisinde saçlarımı çok hızlı uzattı bebek saçlarım çıkmaya başladı saç dökülmem iyicene azaldı böyle bir etki beklemiyordum herkese tavsiye ederim şimdi bakıyorum bu tür yorumlarda söylenenler gerçekten de bu şekilde etkisi olduğunu mu gösteriyor şimdi at kuyruğu bitkisi bildiğiniz üzere silica saç derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımını hızlandırıyor. İçeriğindeki silisyum minerali sayesinde, hücrelere koruyucu etkisi bulunur. Peki şimdi bunun şampuan içine hangi oranda katıyorlar saçlarda 3-5 dakika bekleyen bir sıvı saç köklerini hızlı bir şekilde nüfus edip te hücrelere kadar nasıl geçebilir sizce bu tür şampuanların gerçekten hızlı saç uzatıcı etkisi, yeni saç çıkarma, saç dökülmelerini önleyici saç incelmelerini önleyip saçları güçlendirici etkisi bulunmakta mıdır bu konuda sizlerden bilgi ve yorumlarınızı bekliyorum bekliyorum teşekkürler.
 
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Sanmıyorum hızlı saç uzatacağına saç dökülmesini önleyeceğine şampuanlar böyle bir etkisi olamaz mümkün değil saçın sadece iyi temizlesin yeter
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
225
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
71
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
86
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
151
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
172
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
295
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
5
Üst Alt