Avesin Şampuan Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 327 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Avesin Şampuan Kullananlar


Avesin şampuan saç dökülmesi önlemek, saç ekimi sonrası destek olmak, hacim kaybetmiş, incelmiş, cansız mat saçlar ve saçlı deri problemleri için özel olarak formüle edilmiş içinde eşsiz bitkisel ekstralar bulunan canlandırıcı bir şampuandır. İçeriğindeki köklerdeki kam dolaşımını hızlandıran procapil, anagain, biotin ve diğer etken maddeler sayesinde saçı döken DHT oluşumunu engellemeye, dökülmüş, güçsüzleşmiş saçların kalitesini artırarak, saçın çapı ve uzama hızını artırırmaya yardımcı olurken saçları büyüme fazınolan anagen süresini uzatarak saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel ekstraktlar ve amino acid complex ile hasar gören dokuların onarılmasına, kök hücrelerin ve saç köklerinin yenilenmesine yardımcı olarak eskisi gibi sağlıklı saç uzamasına destek olur. Saçı ve saç derisini güneş, boya, jöle, sprey ve diğer kullanılan kimyasallardan kaynaklanabilecek olumsuz etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Saç derisinde kepek oluşmasına neden olan mantar, kaşıntı, kabuklanma ve bunun gibi saç derisi problemlerinin giderilmesini sağlar. Saç köklerini güçlendirerek, saç tellerinin deriye daha sıkı tutunmasını sağlamaya yardımcı olur. Aşırı saç yağlanması mı önleyerek köklerde iltihap oluşmasını, sivilce gibi durumların oluşmasının önüne geçer. Avesin şampuan, zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha sağlıklı ve hacimli olmasına yardımcı olur.

Avesin Şampuan Nasıl Kullanılır?​

Saçlarınızı ılık su şle iyice ıslatın, saça masaj yaparak uygulayın. Saçlarda 2 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayın. Her yıkamada iki kez uygulanması tavsiye edilir. Günlük kullanıma uygundur. Tüm saç tipleri için uygun olarak üretilmiştir

Arkadaşlar avesin şampuan kullananlar, faydasını görenler var mı nasıldır faydalı olurmu devamlı kullanımda?
 
F

fatih41

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
İki şişe bitirdim normal şampuanlar dan farkı yok bence bu tür ürünler satış yapmak için teknik olarak bu şekil üretiliyor yoksa saçta 3-4 dakika bekleyen bir şey ne kadar etkili olabilir.
 
P

Payitaht

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Şampuanlar saç konusunda fayda vermez çok para vermeyin
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
295
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
203
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
394
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4
Robots
7
Üst Alt