Avesin şampuan ne işe yarar

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ertunç
  • 159 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Ertunç

Üye
Avesin şampuan içeriğindeki procapil, anagain, biotin ve diğer bitkisel ekstreler sayesinde saç dökülmesine neden olan DHT oluşumunu engellemeye çalışır saç incelmelerinin önüne geçer. İçeriğindeki anagen saçın kalitesini artırırken kökleri güçlendirir. Sürekli kullanımda saçlarda dolgunlaşma sağlar.

Avesin şampuan içeriğindeki amino asit komplex, bitkisel ekstratlar sayesinde hasar gören saç köklerinin onarılmasını, kök hücrelerin yenilenmesine büyük destek olur.

Saçları ve saç derisini güneş, boya ve kullanılan diğer kimyasal ürünlerden kaynaklanabilecek olumsuz etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.

Saç derisinde kepekten veya kaşıntıya kabullenmeye neden olan seboreik dermatit ya da egzama gibi saç derisi rahatsızlıklarının önüne geçer. Saç derisindeki mantar varlığını azaltır.

Avesin şampuan, zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçları ilk yıkamadan itibaren parlak hacimli ve dolgun görünmesine katkıda bulunur.

Arkadaşlar aferin şampuanı kullananlar varsa yorumlarını deneyimlerini bizimle paylaşabilir mi?

Avesin Şampuan Kullananlar Yorumları

K

Kuzey

Üye
Anagen şampuanı kullanmıştım tam bir etkisini göremedim saçı çok sert yapıyor tekrar almadım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
3
Üst Alt