Avodart Androcur Diane 35 Saç Losyonu Nasıl Olur?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairs07
  • 217 Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

Hairs07

Üye
Arkadaşlar androjenik saç dökülmesini önleyen en etkili ilaçları bir araya getirip losyon yapmayı düşünüyorum. Hazırlayacağım losyon için elseve arginin losyonunun içine androcur + avodart ve diane 35 atıp bu şekilde bir losyon yapmayı düşünüyorum sizce nasıl bir sonuç bir etki gösterir yada başka türlü nasıl hazırlayabilirim içinizde deneyen arkadaşlarım varsa yorum yazarlarsa sevinirim ..

L

lastmorn

Üye
Üye
Elseve arginin değilde etil alkol, propilen glikol ve distile su ile hazırlanan ilaçlar daha iyi çözünür diğer türlü çözündüğünden emin olamazsın

L

Luke

Üye
Arkadaşlar androjenik saç dökülmesini önleyen en etkili ilaçları bir araya getirip losyon yapmayı düşünüyorum. Hazırlayacağım losyon için elseve arginin losyonunun içine androcur + avodart ve diane 35 atıp bu şekilde bir losyon yapmayı düşünüyorum sizce nasıl bir sonuç bir etki gösterir yada başka türlü nasıl hazırlayabilirim içinizde deneyen arkadaşlarım varsa yorum yazarlarsa sevinirim ..
Dostum naptın bu losyonu yapıp kullanıyorsun biraz bilgi versen.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
446
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
519
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
358
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
479
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
51
Robots
61
Üst Alt