Avodart ön saç çizgimi mahvetti

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Selim
  • 423 Görüntülenme
  • 5 Yorum
S

Selim

Üye
Avodart (dutasterid) üç güne bir olarak 4 aydır kullanıyorum ek olarak biotin, coraspin 100 mg alıyorum. Yaş 35 önceki saç yapıma göre dökülmeler durdu iyiye gidişat var derken ön taraf saçların seyreldiğini var olan saçların incelme olduğunu fark ettim. Bu durum döngü olayımı saçlar bundan dolayı mı döküldü yoksa ters etkimi oluyor. İlacı kullanmaya devam etmeli miyim karar veremedim sizce bu durum normal mi?

E

Ertaç

Üye
Döngü olayı olabilir incelmiş saçlar dht etkisinden kurtulunca dökülebilir yeniden saç üretmeye başlar bende aynı durum olmuştu 12. aya geldiğimde saçlarım yoğunlaştı

O

Orçun

Üye
Bu durumdan bende muzadaribim ön saç çizgim avodarta başladıktan sonra seyrelmeye başladım saçların araları açıldı ne yapacağımı bilemedim döngü olayını yoksa dutasterid işe yaramıyor mu? Bilgi vercek olan var mı?

K

Kelbody

Üye
Bu durumdan bende muzadaribim ön saç çizgim avodarta başladıktan sonra seyrelmeye başladım saçların araları açıldı ne yapacağımı bilemedim döngü olayını yoksa dutasterid işe yaramıyor mu? Bilgi vercek olan var mı?
Bu durum çoğu kişide oluyor sebebini bilemeyiz ancak genelde scalpta artış yapan testo sebep oluyor yada dökülmeye başlamış ince saçlar döngüye giriyor olabilir zamanla kesin sonuçları anlarsın

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Geçici bir durum zamanla testosteronda azalıyor bir yıldan sonra daha çok faydası olacaktır

S

Saçlarımterkettibeni

Üye
Kullanmaya devam arkadaşlar yapacak bişey yok bıraksanız dökülme dahada artacak yan etkisini vücuda zararını en minimize edecek şekilde kullanın

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
366
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
456
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
279
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
303
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
416
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
486
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
6
Üst Alt