Bengay Krem Ne İşe Yarar Yorumları

Y

Yeşil

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Arkadaşlar sırtımın omuz sağ bölgesinde omurga kemiğinin yanındaki kaslarda sürekli olarak yanma, şiddetli ağrı, uyuşma ve kas kesilmiş gibi ağrılar oluşuyor. Özellikle otobüste otururken, ayakta uzun süre kaldığımda yani kısacası hareketsiz kalınca omuz ağrılarım ciddi derecede ağrımaya başlıyor. Kürek kemiğinine masaj yapınca ağrılar geçiyor ama 20 dakika sonra tekrar ağrımaya başlıyor. Doktora gitmiştim bana kas gevşetici kremler yazdı. Bende bengay krem yorumları okudum çok etkili oluyormuş kaslar gevşetip sinirleri rahatlatıyor Muş almayı düşünüyorum. Ancak sizlerden bu konuda deneyimlerinizi bekliyorum. Kas gevşetici olarak krem yada ilaç kullanan varmı? Hangi krem daha etkili olur. Kullanıp memnun kaldığınız ağrıları yok eden bir krem önerin lütfen. Resmini ekledim bu kremi kullanıp öneren var mı?

Bengay Krem Ne İşe Yarar Yorumları.jpg
 
S

Serkanx

Üye
Mesajlar
31
Puanları
6
Dikloron krem öneririm kas gevşetici olarak bunu kullanmıştım ağrıyan bölgeye günde 2-3 defa sürecen 1 saat krem bekleyecek kasları rahatlatıyor.
 
Player

Player

Üye
Mesajlar
33
Puanları
6
Coraspin 100 mg omuz ağrıları için olumlu etkileri oluyor iki güne bir kullanabilirsin çok ağrı oluyorsa
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
266
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
181
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
171
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
386
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
169
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
268
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
69
Robots
4
Üst Alt