Bepanthen evigen bemiks ampul şampuana katmak

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 944 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Bir adet bepanthen ampul 500 mg dekspantenol içerir. Etken maddesi deskpantenol'dur aslen B vitamini olarak geçer. Deskpantenol; ciltte epitel oluşmasına, hasarlı bölgede epitel tabakasının yeniden gelişmesine yardımcı olarak çalışır.

Evigen her bir ampulün içeriğinde 300 mg dl-α-Tokoferol Asetat ve zeytnyağıyani E vitamini vardır. Bu vitamin saç derisindeki pul pul dökülmeleri, köpeklenmeleri ve bakterileri önler. Saç derisinin nemlendirir antioksidan etkileri sayesinde saç kökü hücrelerine zarar veren serbest radikal denilen zararlı maddeleri azaltır.

Bemiks her 2 ml'lik ampul içerisinde 25 mg tiamin (B1), 2 mg riboflavin (B2), 5 mg piridoksin (B6), 50 mg niasinamid ve D-pantenol içerir. B grubu vitaminler saç derisi ve saç sağlığı açısından önemli etkileri olan saçlara canlılık, kalite artışı ve hacim kazandıran vitaminler arasında geçer. Bu vitaminler sağlıklı saç gelişimini destekleyip hızlı saç uzamasına da yardımcı olmaktadır.

Bepanthen evigen bemiks ampul şampuana katmak.jpeg

Şampuan içine Bepanthen Evigen Bemiks Ampul Katmak​

Her bir vitaminden 2 tane olmak üzere toplam 6 tane mpulü şampuan şişesinin içine katın. Kattıktan sonra şampuanı 10 dakika sonra çalkalayın sonra da kullanmaya başlayın. Ampullerden fazla sayıda şampuanın içine katmayın şampuan kıvamını sulandırır kullanımını zorlaştırır. İsteğe bağlı olarak bir devit-3 ampulden bir tane daha katılabilir.
Her 1 ml’ lik ampulde: 7.5 mg (300.000 IU) D3 vitamini içerir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
300
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
208
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
396
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt