Beyaz saç kapatan şampuanı yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi İlhami
  • 247 Görüntülenme
  • 2 Yorum
İ

İlhami

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Selamünaleyküm arkadaşlar son yıllarda saçlarım inanılmaz derecede beyazlaştı özellikle saçlarımın yanları neredeyse tamamen bembeyaz oldu üstlerde yanlarda iyicene çoğalmaya başladı saç boyası kullanıyorum ancak 1 ay 2 ay içerisinde akıp gidiyor bir de saçlarımı kısa kestirdiğim için çabucak uzayıp eski rengi tekrar geri geliyor şöyle pratik kullanabileceğim hızlı bir şekilde saçları siyahlaştıran kendi rengine döndüren bir şampuan arıyorum internette birkaç yorum okudum birkaç tane saç beyazlığı gideren kapatacı yorumları var önceden dexe şampuan kullandım hiç memnun kalmadım saçları eski rengine pek döndürmüyor şimdi başka bir marka arıyorum sabun ya da şampuan fark etmez sizin kullandığınız beyaz saç kapatan ürünler varsa memnun kaldığınız öldüreceksiniz tavsiye edeceğiniz bir şampuan varsa önerilerinizi bekliyorum.
 
DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Beyaz saç kapatan şampuan olduğuna inanmıyorum, yıllardır şampuan incelerim saçları dökülen saçlarına bakım yapan insanlar gördüm ama asla beyaz saçın siyaha dönüşen bir şampuan rast gelmedim.
 
H

Heptwo

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Bende arıyorum beyaz saçları kapatan şampuanı önerisi olan var mı hangi şampuan daha iyidir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
208
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
222
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
270
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
184
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
266
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
156
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
53
Çevrim içi ziyaretçiler
30
Toplam ziyaretçi
83
Robots
4
Üst Alt