Saç simülasyonu fiyatı ne kadar?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 307 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Mesajlar
45
Puanları
6
Saç simülasyonu fiyatı, uygulamanın yapılacağı bölge, uygulamanın kapsamı ve işlemi yapan profesyonelin deneyimine göre değişebilir. Ayrıca, farklı ülkeler ve şehirler arasında da fiyat farklılıkları olabilir. Bu nedenle, net bir fiyat belirtmek için daha fazla bilgiye ihtiyacım var.

Saç simülasyonu yapacak bir uzmanla iletişime geçerek, fiyat konusunda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinde araştırma yaparak, fiyat aralıkları hakkında genel bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak, her zaman kaliteli bir işlem için uygun bir bütçe ayırmak önemlidir.

2023 yılında ortalama bir saç simülasyonu fiyatı 3500 TL ile 6000 TL arasındadır. Bu fiyat uygulanacak bölgenin büyüklüğüne, sıklık yoğunluk oranı gibi belirli kriterlere göre artıp azalabilir.

Saç simülasyonu nedir?​

Saç simülasyonu, saç dökülmesi veya seyrelmesi olan kişilere, saçlı derinin belirli bölgelerinde doğal görünümlü saçların oluşturulması için kullanılan bir kozmetik prosedürdür. Bu prosedürde, özel bir cihaz kullanılarak saç foliküllerine benzer noktalar oluşturulur ve daha sonra bu noktalar boyanarak saçlı deride doğal bir saç görünümü elde edilir. Saç simülasyonu, saç ekimi veya peruk kullanımına alternatif olarak tercih edilebilir ve daha az invaziv bir yöntemdir.
 
E

Ertürk

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Merhaba ben 3 şeyi merak ediyorum.

1- Belli bir süre sonra rengi yeşil gibi bir renk oluyormuş bu konuda garanti var mı?

2- Bazıları her 6 ayda bir yenilemek gerek öyle 2 yıl falan gitmez diyorlar doğru mudur? Acaba ortalama ne kadar süre dayanıyor.

3- Yaş ilerledikçe saçlar beyazlıyor alttan beyaz saçlar çogaldıkça dipler siyah tuhaf bir görüntü olmaz mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
267
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
246
C
C
Cevaplar
0
Gösterim
211
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
292
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
177
Serkanx
S
A
Cevaplar
1
Gösterim
340
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
47
Robots
7
Üst Alt