Saç simülasyonu yaptıranlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aytac
  • 299 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Aytac

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Arkadaşlar saç ekiminde en büyük sorunlardan biri kafadaki açıklığın büyük olması ve bu açıklığı kapatmak için donör bölgeden alınan grefterin yeterli miktarda olmamasından dolayı seyreklikler ortaya çıkabiliyor. Forumdaki konularda da okuduğumuz kadarıyla bu tür durumlarda karşılaşıldığında saç yoğunluğunu artırmak için saç simülasyonu en büyük kurtarıcımız oluyor. Saç simülasyonu bildiğiniz gibi aradaki boşlukları kapatarak sık ve gür bir görünüm kazandırıyor. Forumda saç simülasyonu yaptıran arkadaşlarımız bu başlık altında deneyimlerini paylaşırlarsa hepimiz için bilgilendirici olacaktır.
 
E

Eros

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Saç ekiminden sonra sık görünmesi için yada donör bölgesindeli izleri yok etmek için çok mantıklı bir işlem doğru yapılırsa başarılı olur ancak tamamen kel bir insanda sırıtır diye düşünüyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
170
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
208
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
252
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
171
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
249
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
139
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt