Saç simülasyonu ömrü ne kadar?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 193 Görüntülenme
  • 0 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Saç simülasyonu ömrü ne kadar geçici midir, saç simülasyonunun ömrü, kullanılan tekniklere, kullanılan boyaların kalitesine ve cilt bakımına bağlıdır. Genellikle, kaliteli bir saç simülasyonu yaklaşık 3 ila 5 yıl boyunca dayanabilir. Uygulanan boyanın kalitesine göre ortalama 3 yıl kalıcılığı vardır. Bu artı yada eksi olarak kişinin scalp cilt yapısı türüne göre değişmektedir.

Ancak, kişinin cilt tipi, genel sağlık durumu, yaşam tarzı ve güneşe maruz kalma gibi faktörler de saç simülasyonunun ömrünü etkileyebilir. Ayrıca, saç simülasyonunun yüzeyindeki pigmentin renkleri zamanla solabilir veya değişebilir.

Bu nedenle, saç simülasyonu yaptırmayı düşünen kişilerin, uzman bir simülatörle çalışarak, uygun bakım ve düzenli kontrol ile ömrünü uzatmak için doğru adımları atması önerilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
248
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
234
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
284
Ertürk
E
O
Cevaplar
1
Gösterim
280
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
164
Serkanx
S
A
Cevaplar
1
Gösterim
329
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt