Bioblas Sarımsaklı Şampuan Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 434 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Bioblas Sarımsaklı Şampuan Kullanıcı Yorumları


Saçlarınızı yıkarken aynı zamanda bakım yapmak için kullanabileceğiniz içeriğinde sarımsak özleri bulunan antibiyotik özelliği olan saç köklerindeki kan dolaşımını harekete geçirmede faydası ve saç derisindeki bakteriler sonucu oluşan kepeklenmeyi en aza indirmek için kullanabileceğiniz etkili bir şampuandır. Bioblas sarımsak özleri içeren şampuan aynı zamanda içindeki vitaminler ve mineraller ile saç gelişimine katkıda bulur.

Bioblas Sarımsaklı Şampuan Ne İş Yarar​

Sarımsak bilindiği üzere çok yüksek antibiyotik etken maddeler içeren bir bitkisel meyvedir. Sarımsak, içinde ihtiva ettiği vitamin, mineral ve bileşenler sayesine derideki kan dolaşımını süratle harekete geçirir. Saç derisindeki kan dolaşımı hızlandığında saçları daha iyi besleyerek saç köklerinin güçlenmesini sağlar. Saça daha canlı, parlak, dolgunluk ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçkıran ve benzeri sorunlar içinde oldukça faydalı etkileri vardır.

Bioblas sarımsaklı şampuan saçların aşırı yağlanmasını engellemeye çalışır. Özellikle androjen hormonlarının neden olduğu alındaki aşırı sebum yağını temizleyerek uzun süre ferahlık sağlar. Yağlanmanın kısa zamanda oluşmasını önlemeye çalışır.

Her insanın saç derisine normal miktarda bakteriler bulunur. Bu bakteriler saç derisinde tahribat vererek kabuklanma ve sonucunda kepek oluşmasına sebep olur. Sarım özleri sayesinde antioksidan ve antibiyotik özelliği ile bu olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu sayede saçlarınızın gelişimine engel olacak ögelerden kurtulmuş olursunuz.

Sarımsaklı Şampuanın Saç Sağladığı Etkiler​

  • Saçlarınıza parlaklık, hacim ve dolgun bir görünümü kazandırır. Bu parlaklıkla beraber saçlarınızdaki hareketliliği görebilirsiniz.
  • Saçların çatallanmasını, kolay kopmasını önlemeye çalışır, yerine daha güçlü kırılmayan dayanıklı saçlar gelir.
  • Saçı deride bulunan kepeğe sebep olan ölü deri artıklarını temizleyerek saç derisinin nefes almasını sağlar bu sayede daha canlı ve hava alan deriye sahip olmanızı sağlar.
  • Sarımsaklı şampuanın en önemli faydalarını arasında diyebileceğimiz etkisi ilk yıkamadan sonra bile saçlardaki parlaklığı göstermesidir. Saçlarınızı yıkamaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra gözle görülür değişimleri kendinizde fark edebilirsiniz.

Sarımsaklı Şampuan Fiyatı​

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan 1000 ml online satış fiyatı 61.99 ₺ dir.

Değerli forum üyeleri bu şampuanı kullananlar memnun kalanlar var mı? Saçları nasıl temizliyor yağlanmayı, kepeklenmeyi iyi geliyor mu deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
 
Z

zeynep

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Bioblas sarımsaklı şampuanı kullanmış biri olarak memnun kaldığımı söyleyemem. Şampuan saçları yumuşacık yaptığı doğru ve yağlanmayı önlediği doğru ama saçlarımdaki dökülmenin önüne geçmedi.
 
H

haNzade

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Saçlarım ince telli bir yapısı olduğu iiçin saçıma iyi gelir diye a101 de indirime girmişti bende uygun diye bioblas şampuan aldım. Saçımı yıkadım, daha ilk kullanmamda saç köklerimde garip bir acı meydana geldi. Hafif bir kokusu var hakkında şuan için bişey diyemem
 
Ayışığı

Ayışığı

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
bence aktardan doğal şampuanlar alın. Ben şu anda sarımsak şampuanı kullanıyorum. Saçlarım imce telli olmasına rağmen 2. yıkamada iyi geldi diyebilirim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
296
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
208
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
396
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
5
Üst Alt