Biotin Kilo Aldırır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hülya
  • 220 Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

Hülya

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Biotin kilo aldırır mı arkadaşlar 8 aydır düzenli hergün kullanıyorum sanki biraz kilo aldım gibi doğru mu değil mi merak ediyorum. iştahımı da artırdı sabah ve akşam 2000 mcg biotini yemeklerden sonra alıyorum ve kilo yaptığını fark ettim. Doğru olup olmadığını merak ediyorum. Ayrıca yüzümde ve sırtımda sivilceler çıkmaya başladı bu tür yan etkiler yaşayan var mı? Biotin kaynaklı olabilir mi sizce?
 
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Yaklaşık bir aydır biotini bende alıyorum ve iştahımın yükseldiğini fark ettim. Nedenin biotinim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok..
 
A

Ashley

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Kelimenin tam anlamıyla büyük sitelerdeki biotin incelemelerini okuyordum ve bazıları kilo aldırdığını düşündüklerini söyledi. Bazıları ayrıca sivilce yaptığını ve yüzlerindeki tüyleri de uzattığını söyledi. Bu yüzden bu süre boyunca bunlara dikkat edecektim. Sivilce olayı denememle ilgili fikrimi değiştirmeme neden oldu.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
462
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
865
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
37
Robots
11
Üst Alt