Bipera at kuyruğu şampuanı şikayet var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi haNzade
  • 400 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

haNzade

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Kızlar bu yeni çıkan bipera bedlissa at kuyruğu şampuanını kullanıp memnun olmayan var mı benim saçlarım koyu sarı uzun sürekli dalgalanıyor özellikle duştan sonra sürekli düzleştiriciyle saçları düzleştiriyorum ancak kuruduktan sonra tekrar dalgalanıyor ve sürekli dökülme oluyor bazen de kaşıntı var önceden biyomen sarımsaklı şampuan kullanıyorum hiç memnun kalmadım şimdi revox at kuyruğu şampuanı ile bu şampuan arasında kaldım bipera at kuyruğu şampuan son zamanlarda bayanlar arasında kullanıldığını gördüm aranızda kullanıp şikayet eden beğenmediğini saçları döktüğünü yıprattığını gören var mı tavsiye eder misiniz?
 
Z

zeynep

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Saçlarım yavaş uzuyor diye aldım 4 haftadır kullanıyorum hiç bir işe yaramadı daha çok saçımı döktü benim saçıma iyi gelmedi başka şampuana geçecem
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
121
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
191
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
217
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
379
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
16
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
21
Robots
3
Üst Alt