Bulaşık Makinası Kargo Evin Bahçesine Geldi Teslim Etmedi

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ahn
  • 170 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Ahn

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Alışveriş marketlerinden sanal mağazalarından bir ürün aldım arkadaşlar, nakliye olarak horoz lojistik ile anlaşmış satın aldığım mağaza muhtemelen büyük ds büyük ebatlı ürünler horoz lojistik ile geliyormuş, bahçe yakınına geldi lakin ev yoluna giremezmiş ürün büyük olduğu için kapı girişi ayrıca . Yani anlayacağınız bana yer söyleyin oran alın dediler bende kabul etmedi. Bu konuda bilgisi olan var mı? Çamaşır makinası olsun , buzdolabı olsun kata teslimat yok mu? Kaç kg kadar kata teslim oluyor.
 
A

Aydem

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Merhaba 30 kilogram üzerindeki ürünlerin genelde kata teslimatı zorunlu değil örneğin taşıyıcı firma aşağıda teslim eder genelde çünkü kapı örneğin 10 katlı bir binada 10 kata getirmiyorlar bu durumda bina önü teslimat yapılıyor benim bildiğim bu kadar bence uzatmayın bu konuyu kapı önünde teslim alın yakın birisine taşıtın.
 
A

Aydem

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Diyelim ki taşıyıcı firma bunu taşıyor, taşıyan arkadaşın ayağı kayabilir, sorumluluk kimin olacak. Bir çok sebebi var. 30 kg üzerinde ise siz kapı önü teslimat alabilirsiniz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Pempom
Cevaplar
1
Gösterim
136
Pempom
Pempom
M
Cevaplar
1
Gösterim
94
H
W
Cevaplar
2
Gösterim
154
S
C
Cevaplar
1
Gösterim
355
Beany
B
S
Cevaplar
1
Gösterim
683
Seray
S
X
Cevaplar
1
Gösterim
378
Player

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
44
Robots
6
Üst Alt