Byopecia Multiplex Tablet Ne İşe Yarar?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ertunç
  • 234 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Ertunç

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Byopecia Multiplex Tablet Ne İşe Yarar


Saç dökülmesini önlemek, var olan saçlardaki kalite kaybı azalmasını azaltmak ve yeni saç oluşumlarını desteklemek için içerisinde bir araya getirilerek seçilmiş patentli 22 etken madde ile birlikte saç dökülmesi şikayetlerinin azaltılmasını ve incelen, kalite kaybına uğramış saçların sağlıklı bir şekilde termal saç haline dönmesini sağlamsk için üretilmiş bir takviye edici üründür. Byopecia Multiplex, içeriğindeki vitaminler, mineraller ve bitkisel ekstreler ile saçların dökülmesine sebep olan dht hormonunun zararlı etkilerine karşı saçları güçlendirerek korur. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizi güçlendirirken, hücrelerin daha hızlı yenilenmesine destek olur. Bu sayede kılcar damarlarda kan dolaşımını arttırdığı için saç köklerini beslenmesini hızlandırarak, saçın hızlı uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç dökülmesine çözüm olabilmek için özel olarak bileşenler bir araya getirilip geliştirilmiştir. İçeriğinde Metilsülfonilmetan, Saw Palmetto ekstresi (Cüce Palmiye), Panicum Miliaceum (Darı Tohumu), B1 - B2-B3 - B5 - B6 - B12 - C - E Vitaminleri, Demir, Çinko, At Kuyruğu Ekstresi, L-Sistein, L-Metiyonin, Bal Kabağı Ekstresi, Ginkgo Biloba içerir. Yeşil Çay Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Biotin ve Folik Asit ile erkek tipi saç dökülmesine (Aya) tedavisinde yardımcı destek olarak kullanılabilir. Ayrıca, diğer tüm saç dökülmesi tiplerinde faydaları bulunmaktadır.

Selamlar saç için byopecia multiplex ürününü önerdi bazı arkadaşlar. Saçlara ne gibi katkısı oluyor kullanmayı düşünüyorum. Kullananlar veya bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi?
 
Ö

Özlmh

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Saç dökülmesini önlemek için pek etki ettiğini söyleyemem 3 şişe kullandım yani. Ama bir çok vitamin içinde var sağlığa faydası var diyede kullandım.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
546
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
214
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
288
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
448
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
912
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
2
Üst Alt