Çitgöl Kaplıca Fiyatları ve Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bilgili
  • 653 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

Bilgili

Üye
Üye
Mesajlar
50
Puanları
6
Çitgöl Kaplıca fiyatları genellikle kaplıcanın sunmuş olduğu hizmetler ve olanaklarına göre değişebilir. Örneğin, kaplıcanın içerisinde yer alan hamam, sauna, jakuzi gibi ek hizmetler için ekstra bir ücret talep edebilir. Ayrıca, kaplıca içerisinde yer alan odalar veya bungalovlar gibi konaklama seçenekleri için de fiyatlar farklılık gösterebilir. Özellikle hafta sonları ve tatil dönemlerinde fiyatlar yükselebilir. Bu nedenle Çitgöl Kaplıca fiyatlarını öğrenmek için kaplıcanın resmi web sitesini veya direk olarak kaplıcada çalışan personel ile iletişime geçebilirsiniz. Çitgöl kaplıcaları 2023 fiyat listesini aşağıda bulunan listeden takip edebilirsiniz.

Çitgöl Kasabası​

Çitgöl kasabası, Türkiye'nin Kütahya ilinin Sİmav ilçesinde yer almaktadır. Kasaba, Ege Bölgesi'nin iç kesimlerinde konumlandırılmıştır. Çitgöl kasabası, doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve lezzetli yöresel yemekleri ile ünlüdür. Çitgöl Kaplıcaları, kasabada yer alan en önemli turistik atraktiyonlardan biridir. Kaplıcanın suyu bikarbonat, sodyum, kalsiyum, magnezyum, hidrojen karbonat ve diğer mineraller içermektedir. Bu mineraller, sağlık açısından faydalıdır. Kaplıca suyu, bel ağrıları, romatizma, kireçlenme, cilt hastalıkları gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde etkilidir. Ayrıca, kasabada yer alan tarihi yerler, doğal parklar, manzaralı yürüyüş yolları, güzel plajlar gibi doğal güzellikleri de sunmaktadır.

Çitgöl Kaplıcaları Özellikleri​

Çitgöl Kaplıcaları Bu kaplıcada suyun sıcaklığı ortalama 37-39 derece arasında değişmektedir ve su içerisinde bikarbonat, sodyum, kalsiyum, magnezyum, hidrojen karbonat ve diğer mineraller bulunmaktadır. Bu mineraller, suyun içerisinde bulunan yararlı maddelerdir ve sağlık açısından faydalıdır. Kaplıca suyu, bel ağrıları, romatizma, kireçlenme, cilt hastalıkları gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde etkilidir. Ayrıca, kaplıcada yer alan hamam, sauna, masaj ve diğer wellness hizmetleri de mevcuttur.
 
F

fender

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Odaların metre kareleri ne kadar acaba? kaç kişi kalabilir odalarda bu tür bilgilerinde olması daha güzel olur diye düşünüyorum. Tabak Çanak yiyecek içeçek gibi teminler tüm detayları ile ilgili bilgi verirseniz daha güzel olur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
265
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
180
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
170
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
385
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
168
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
266
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
6
Üst Alt