Dht baskılayıcı şampuan saç dökülmesini önler mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Luiz
  • 219 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

Luiz

Üye
Arkadaşlar dht baskılayıcı şampuan olarak ketakonazol içeren şampuanları kullanıyorum ancak saçlarımı çok inceltti dökülmeleri de önlemiyor hani bu tür şampuanlar anti androjen özellikleri ile çok konuşuluyor forumlarda. Ancak ben saç dökülmesini önlemede herhangi bir etkisini görmedim. Saçlarımı çok cansız ve sönük gösteriyor. Bu tür şampuanlar genetik saç dökülmesini önlüyor diyorlar ama bence etkisi yok. Yaklaşık 1 yıldır konazol şampuan kullanıyorum hemen hemen hiçbir faydasını görmedim diyebilirim. Saçlarımı da aşırı derece inceltti saç derisinde kuruttu. Konazol %2 şampuan bitince tekrar almayı düşünmüyorum. Siz bu şampuanı kullanıp dökülmeyi azalttığını fark ettiniz mi? Sizin kullanıp memnun kaldığınız dht engelleyici şampuan öneriniz nedir?

E

Eros

Üye
Çok fazla dökülmeleri önlediğini düşünmüyorum ben sadece yağlanmayı önlesin diye konazol şampuan kullanıyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
72
Üst Alt