Diane 35 ve Aldactone Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Simge
  • 950 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Simge

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Arkadaşlar bayanım benim hormon bozukluğum var adet düzensizliği yaşıyorum ayrıca saç dökülmesi sorunuda yaşıyorum yıllardan beri saçlarım tutam tutam dökülüyor denemediğim bitkisel yağ, şampuan, vitamin ampülleri, losyon kalmadı. En son doktora muayene oldum hormon kaynaklı olabileceğini söyledi. Androjen hormonu baskınsa erkek tipi saç dökülmesi yaşayabileceğimi söyledi. Bana Aldactone ve diane 35 ilacını yazdı. Doktorum 3 ay sonra gel dedi. Aldactone her gün kullanacam diane 35 bitince. İlaçlar bittikten sonra tekrar kan testi istedi. Aldactone androjen azaltıcı etkisi olan bir ilaçmış. Diane 35 te doğum kontrol hapı aklım karıştı şimdi. Bana bu ilaçları kullanan bayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
 
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Aldactone ve diane 34 hiperandrojenizm yani erkeklik hormonu artışına bağlı olarak kıllanma şikayetinin tedavisi için verilir. Hormon seviyelerinde düzelme sağlarsa da bu geçici ve ilaç bırakıldıktan sonra tekrar bozulacak tarzdadır. Aslında sizin adet düzeninize ve kıllanma durumunuza bakmanız gerekli. Adet düzensizliğiniz var iken bu ilaçlarla düzeldi ise diane 35 kullanmaya devam. Eğer kıllanmada istediğiniz kadar azalma olduysa diane 35, daha hafif başka ilaç ile değiştirilip aldactone bırakabilir.
 
Shady

Shady

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Simge hanım son durumunuzu merak ettim nasıl etkisi oluyor mu?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
326
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
427
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
260
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
288
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
389
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
443
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
5
Üst Alt