Diclactive Jel Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Eros
  • 389 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Eros

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Geçen halı saha maçına gitmiştin arkadaşla çarpışma sonucu elimin bileğimin üstüne düştüm düştükten bir gün sonra çok bir şişlik yoktu Ancak bir gün sonra bu bileğimin kolumun bileğine yakın tarafında böyle 4 santim büyüklüğünde bir şişlik oluştu hafif de ağrıma yaptı doktora gitmeye pek gerek duymadım Yani elimi hafif öne büktüğümde ağrı yapıyor internette araştırdım en etkili diclactive jel buldum etkin maddesi olarak diklofenak dietilamonyum şişlikleri kısa sürede geçiriyormuş.

Diclactive Jel Kullananlar Yorumları.jpeg


Diclactive jel kullanım alanları şunlarmış;

Burkulma, ezilme, incinme gibi kazalar ya da spor yaralanmalarının neden olduğu ağn, iltihaplanma ve şişmede, yumuşak doku zedelenmesi, bölgesel romatizma hastalıklarında kullanılır.

Bu kremi burkulma şişme için daha önceden kullananlar var mı faydasını gördünüz mü ya da başka önerebileceğiniz bir krem var mı şişlik ve ağrıyı gidermek için?
 
C

Chrisis

Üye
Üye
Mesajlar
65
Puanları
6
Voltaren krem kullan bu daha etkili bir krem ben de daha önceden kullanmıştım burkulma şişlik için kısa sürede geçirmişti.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
250
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
168
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
161
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
365
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
157
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
247
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
56
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
91
Robots
4
Üst Alt