Ducray Anaphase Şampuan Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Özgur
  • 163 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Ö

Özgur

Üye
Arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için ducray markasının anaphase şampuanını kullanıp memnun kalan var mı trendyol'da birçok kullanıcı yorumu okudum genellikle çoğu memnun kalmış şampuan içeriğini araştırdım içerisinde işte bilindik bitkisel özütler vitamin, mineraller, biyotin gibi farklı etkenler var saçlarım gittikçe seyreliyor yaklaşık 3 yıldır genetik dökülme sorunum var bugüne kadar birçok şampuan, losyon, serum, vitamin denedim bunlardan bazıları işe yaradı bazıları yaramadı ama şampuanlar saç dökülmesine çok faydası yok onu anladım sadece saçımı iyi temizlesin şu yağlanma sorunundan kurtarsın beni uzun süre yağlanmayı engelleyen bir şampuan arıyorum ben de trendyol'da en çok satılan şampuanları araştırıyorum gözüme bu şampuan çarptı yani kullanıp yorum yazacak olan arkadaşlar var mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
301
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
15
Üst Alt