Dutasterid önlerde ve tepelerde saç çıkarır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bylegend
  • 202 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

bylegend

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Merhaba abiler forumda yeniyim aşırı şekilde saç dökülmesi var finasteride başlamıştım 8 aydır kullanıyorum biraz dökülmede azalma harici gözle görülür bir gelişme sağlamadı sorum şu acaba dutasteride geçsem şakaklarda ve tepede son bir kaç yıl içinde dökülmüş olan yada incelmiş saçları tekrar çıkartıp geri getirebilir mi? Dökülmüş ama henüz ince tüy şeklinde uzayıp dökülen kıl köklerini yeniden termal saç haline getirir mi? Cevaplarsanız sevinirim ve kullanıp deneyimleyen varsa bu konu hakkındaki kendi tecrübelerini ve gözlemlerini aktarırsa sevinirim teşekkür ederim sağlıcakla.
 
K

kelbey

Üye
Mesajlar
39
Puanları
6
öncelikle ilaçlar yeni kazanımı genelde verteks kısmında yapar buradaki açıklık daha kolay kapanır. Son baskıdaki saçları kurtarıp kalınlaşma sağlayabilir ama yeni kazanım dutastaride finasterid tarzı urunlerde azdır uzun yıllar kullanmak gerek. Bunlar daha çok ofansif ama forumda finasterid bir arkadasımızın tepesinde kapatıcılık sağlamıştı bayağı sanırım 2 yıl sürekli kullanmıştı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
408
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
485
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
301
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
328
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
453
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
589
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
18
Robots
3
Üst Alt