Dutasterid saç incelmesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi rock02
  • 291 Görüntülenme
  • 4 Yorum
R

rock02

Üye
Finasterid kullanıyordum 6 aydır önlerimde hiç faydasını görmeyince dutasterid kullanmaya başladım 3 aydır 3 güne 1 alıyorum bu seferde ön saç çizgimde açılmalar oluşmuş aralarda saç incelmeleri var sizce ne yapmalıyım dutasterid kullanan arkadaşlar sizdede benzer durumlar oldumu devamında nasıl etkisi olur yardımcı olacak var mı?

Player

Player

Üye
Minoxil yada başka losyon kullanıyor musun?

S

Sertaç

Üye
Beyler bende üç aydır haftada iki dutasterid alıyorum ön çizgi hızla geriledi saçlar seyreldi , bırakmalımıyım yoksa birkaç ay daha devam edeyim mi , eskiye göre kötü gözükmeye başladı

C

Charismax

Üye
Beyler bende üç aydır haftada iki dutasterid alıyorum ön çizgi hızla geriledi saçlar seyreldi , bırakmalımıyım yoksa birkaç ay daha devam edeyim mi , eskiye göre kötü gözükmeye başladı
Bence kullanmaya devam et artış gösteren testo scalpta köklere baskı yapmıştır olmazsa kafein tarzı uyarıcı losyonlar kullanabilirsin

G

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Saçı döken iki hormon dht ve testosteron dht'yi engellemek fayda etmeyebilir testosteronda sebep olmaktadır.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
365
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
455
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
278
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
303
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
415
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
483
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
5
Üst Alt