Dutasteride kullananlar ne sıklıkla kullanıyorsunuz?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ryan
  • 252 Görüntülenme
  • 5 Yorum
R

Ryan

Üye
Merhaba avodart kullanmaya başladım 3 günde bir defa alıyorum başlayalı 2 ay oldu şu an saç dökülmem ciddi manada azalttığını görüyorum duş sırasında saçlarımı kurularken tararken neredeyse hiç dökülmüyor ama yeni saç çıkarttığını göremedim seyreklikler halen duruyor çünkü henüz yeni olduğu için aranızda dutasterid kullananlar varsa kaç günde bir aldığını yazabilir mi?

Y

Yanke

Üye
3 günde bir defa kullanıyorum başlayalı 4 ay oldu şu an için memnunum

S

Silent

Üye
Ben haftada 1 kullanıyorum dökülmelerim hafif derecede devam ediyor

R

REST

Üye
Ben 5 aydır kullanıyorum. Saçlarım kuvvetlendi. Kapanma yok. Biraz yorgunluk ve depresiflik yaptı gibi. Bırakmayı düşünüyorum yakında.

E

Eros

Üye
Ben 8 aydı dutasterid kullandım dökülmeleri frenliyor ancak mental olarak yordu beni halsizlik oluştu

M

Michealx

Üye
Ben 8 aydı dutasterid kullandım dökülmeleri frenliyor ancak mental olarak yordu beni halsizlik oluştu
Hocam dutasterideyi bıraktınız mı? Bu estradiol losyona başlamışsınız daha mı iyi etki aldınız acaba dutasterideye göre?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
363
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
452
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
278
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
302
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
415
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
483
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
3
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
9
Robots
10
Üst Alt