Dutasteride üç günde bir almak

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ClassicGuy
  • 410 Görüntülenme
  • 8 Yorum
C

ClassicGuy

Üye
Dutasteride üç günde bir almak etkisini azaltır mı, iki günde bir almak daha mı doğru olur ?

L

lastmorn

Üye
Üye
Dutasteride Tip 1 ve tip 2 5 alfa redüktaz enzim inhibitörüdür. Finasterid ile karşılaştırıldığında Tip1 i 100 kat tip 2 yi 3 kat fazla baskıladığı gösterilmiştir.

Androgenetik Alopesi tedavisi için ilk 2 hafta 0.5 mg günlük kullanımı daha sonraki haftalarda 3 güne bir kullanılması önerilir. İlacın 3 güne 1 kullanılması etkisinde azalmalar yapabilir ama saç için yeterli olacaktır.

İlacın 6 ay düzenli kullanmak önemlidir. Dutasterid 24 haftalık günlük kullanım sonuçları tablosu

Dutasteride üç günde bir almak.jpg

E

Erkan

Üye
Dutasteride Tip 1 ve tip 2 5 alfa redüktaz enzim inhibitörüdür. Finasterid ile karşılaştırıldığında Tip1 i 100 kat tip 2 yi 3 kat fazla baskıladığı gösterilmiştir.

Androgenetik Alopesi tedavisi için ilk 2 hafta 0.5 mg günlük kullanımı daha sonraki haftalarda 3 güne bir kullanılması önerilir. İlacın 3 güne 1 kullanılması etkisinde azalmalar yapabilir ama saç için yeterli olacaktır.

İlacın 6 ay düzenli kullanmak önemlidir. Dutasterid 24 haftalık günlük kullanım sonuçları tablosu

Ekli dosyayı görüntüle 370
Siz kullandınız mı? Uzun ya da kısa süreli nasıl etki ve yan etkiler oluştu yazabilir misiniz?

L

Locatinon

Üye
Bende düşünüyorum Proscar mı alsam yoksa Dutasteride mi diye kullananların izlenimleri sonuçlarına göre hareket etsem daha iyi olucak gibi.

L

lastmorn

Üye
Üye
Siz kullandınız mı? Uzun ya da kısa süreli nasıl etki ve yan etkiler oluştu yazabilir misiniz?
dutas etkili bir ilaç ilk 2 ayda yan etki yaptı spermin çok sulu gelmesi ve ereksiyon olmada zorluk genel manada cinsellikle ilgili sorunlar oluşuyor, spor yaparak biraz düzeliyor ama saça çok iyi etki ediyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
C

ClassicGuy

Üye

Ekli dosyayı görüntüle 370
Ben aslında ilacı yaklaşık iki yıldır kullanıyorum üç günde bir olarak. Ancak ben ilaca başladıktan bu yana kadar öyle kullandım yani ilk iki hafta her gün vs. yapmadım. Kullanmaya başladığımda saçlarım henüz incelme aşamasındaydı yani açılmalar başlamamıştı ama saçlarım gitgide inceliyordu, herhangi bir gerileme olmadı ama ilerleme de olmadı belki biraz gerileme olmuş olabilir ama çok az. Ondan dolayı şüphelendim acaba az mı geliyor diye.

G

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Yaşınız kaç foto eklersen 2 yılda saçlara nasıl etki etmiş görelim.

L

lastmorn

Üye
Üye
Ben aslında ilacı yaklaşık iki yıldır kullanıyorum üç günde bir olarak. Ancak ben ilaca başladıktan bu yana kadar öyle kullandım yani ilk iki hafta her gün vs. yapmadım. Kullanmaya başladığımda saçlarım henüz incelme aşamasındaydı yani açılmalar başlamamıştı ama saçlarım gitgide inceliyordu, herhangi bir gerileme olmadı ama ilerleme de olmadı belki biraz gerileme olmuş olabilir ama çok az. Ondan dolayı şüphelendim acaba az mı geliyor diye.
İlk 2 hafta çok önemli değil zaten 2 yıldır 3 güne 1 kullanıyorsun saçları korumuştur tam etkili olmamasının nedeni dermal papila hücre AR aktivitesi hassaslığı fazladır ilacın daha etkili olması için östrojen losyon kullanman ve 5 mg biotin alman saçlarda güçlü bir etki yapabilir.

L

lastmorn

Üye
Üye
Bende düşünüyorum Proscar mı alsam yoksa Dutasteride mi diye kullananların izlenimleri sonuçlarına göre hareket etsem daha iyi olucak gibi.
Finasteride gerek yok başlayacaksan avodart kullan

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
73
Üst Alt