Eda Taşpınar At Kuyruğu Şampuanı kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yaren
  • 149 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yaren

Üye
Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi şampuanı. içerisindeki özel formülünde bulunan silica at kuyruğu bitkisi ile hem saçları güçlendirir hem de saç derisindeki kan dolaşımını artırarak hızlı saç uzamasını büyük oranda destekler. Formülünde yer alan Pisum Satiyum Sprout Extract maddesi saçların uzamasına katkı sağlar. At kuyruğu bitki özü sayesinde saçları onararak canlandırı, kolay kopmaları, saç teli çatallanmalarını ve saçın keratin yapısını destekleyerek daha sağlam sağlıklı saç teli uzamasını yardımcı olur. Hoş kokusuyla aynı zamanda saçlarınıza bakım yapar ve saç derinizi zarar vermeden nazikce temizler. At kuyruğu bitkisi saç sağlığı açısından çok faydalı bir etkileri vardır. Saçların uzamasına mükemmel derecede fayda sağlar.

Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı 400 Ml 29 tl.

Merhaba kızlar aranızda bu şampuanı alıp kullananlar var mı nasıl memnun kaldınız mı benim saçlarım koyu sarı ve mat bir görünümde hangi şampuanı kullanırsam kullanırım Bir türlü. Sürekli düzleştirici yaparım ancak bu şekil saçlarıma bakım yapmış gibi gözüküyor. Ama şöyle saçları parlak ve dolgu gösteren bir şampuan bulamadım bu şampuanı kullanıp memnun kalanlar varsa yorumlarını yazabilir mi teşekkürler.

Eda Taşpınar At Kuyruğu Şampuanı kullananlar yorumları.jpg

N

Nur

Üye
Çok beğenmedim bu şampuanı ya saçlarımı çok matlaştırdı taramak da çok zorlanıyorum bir de sanki yağlanmaya sebep oldu gibi

Eda Taşpınar At Kuyruğu Şampuanı kullananlar yorumları.jpeg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
16
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
24
Robots
12
Üst Alt