En iyi Dht engelleyiciler doğal yollardan

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zayer
  • 184 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Z

Zayer

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Vücutta doğal yollardan dht azaltmak için besinler ve takviyeler neler olabilir? Diyelimki uygun beslenme tarzı ve vitamin benzeri takviyelerle dht seviyesini azaltırsak aynı finasterid kullanmış gibi yan etki görürmüyüz.
Takviye alabileceğimiz dht engelleyici blockerler neler olabilir? Saw palmetto, kabak çekirdeği yağı, soya fasulyesi, ısırgan otu, nane çayı, yeşil çay, çuha çiçeği yağı vs gibi bitkiseller birlikte kullanmak daha çok etkili olur mu? Bu konuda deneyimli ve bilgili arkadaşlardan yorum rica ediyorum.
 
X

Xantos

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Oral olarak kabak Çekirdeği Yağı, Kolajen, saça uygulamalı biberiye yağı, kafein gibi ürünlerin iyi geldiği düşünülüyor ama tabi hiçbiri finasterid ve minoxidil gibi etki yapmıyor düşük oranlarda etki ediyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
327
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
428
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
261
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
290
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
391
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
451
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt