Epimedyumlu Macun Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi extreme34
  • 140 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

extreme34

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar bu vücuda enerji verici epimedyumlu macunlardan kullananlar var mı son dönemlerde bayağı revaçta ben de alıp denemek istiyorum iş hayatı olsun sosyal hayat olsun insana gün içinde zindelik katıyormuş macun içeriğine baktım birçok bitkisel karışımlar var sağlığa zararı oluyor mu, nereden aldığınızı nasıl kullandığınızı memnun olup olmadığınızı yazabilir misiniz bazı kişiler tansiyon yüksekliği yapıyormuş şimdiden yorumlarını yazan herkese teşekkürler. Macun içeriği hakkında bilgileri yazdım.

Epimedyumlu macun içeriğinde süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmazi, polen, epîmedyûm 0,79, keçiboynuzu, yulaf, zencefil, havlıcan, tarçın, lepidyum, american ginseng, ısırgan otu, sibirya ginsengi, ginko bloba, kırmızı ginseng, bal kabağı, demirdikeni, kola bitkisi, doğala özdeş aroma(vanilya), arı sütü bulunur.

Günde 2 defa hızlı etki için yemeklerden 15-30 dakika kadar önce aç karına sabah ve akşam birer tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
289
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
198
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
189
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
404
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
184
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
284
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
2
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
6
Robots
6
Üst Alt