Femijel kullananlar ne işe yarar?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Apocalypse
  • 1K Görüntülenme
  • 1 Yorum
Apocalypse

Apocalypse

Üye
Mesajlar
22
Puanları
1
Femijel kullananlar


Merhaba arkadaşlar yabancı forumlarda gördüğüm kadınların östrojen eksikliği için kullanılan femijel jel içerisinde estradiol bulunuyor. Estradiol cilt için oldukça yararlı olan bir hormon, akne önleyici, cilt sıkılaştırıcı ve saç dökülmesi önleyici etkileri var. Östrojen hem dht önleyici hemde hormon olduğu için saç kökü hücrelerine bağlanarak saçların androjen hormonu etkisinden kurtulmasını sağlıyor. Özellikle saçların açıldığı ilk bölge olan şakak açıklıklarında minoxidil ile birlikte sinerjik güçlü bir etkisi yapacağını tahmin ediyorum. Minoxidilin en önemli eksi yanı dht engelleyici olmamasıdır. Biz bu ilacın eksik yanını femijel kullanarak kapatacağız. Kullanmak isteyenler olursa sabah ve akşam minoxidil uygulamadan önce mercimek tanesi kadar her iki yan tarafa ince bir tabaka halinde sürüp 10 dakika kadar emilmesini beklenecek. Beklendikten sonra minoxidili üzerine süreceğiz kremi çok dağıtmadan. Femi östrojen jel sabah ve akşam kafada dökülmüş ve kelleşmiş açıklık alanlara uygulaya yapabilirsiniz.

Femijel jel 1.5 mg/2.5 g tüplerde satılır ve her bir 80 g’lık tüpte Estradiol 17 - β 0.048 g içerir. Femijel ne işe yarar bu krem kadınlarsa östrojen eksikliğinin giderilmesi ve menopoza bağlı semptom ve rahatsızlıkların önlenmesi ve tedavisi için kullanılır.
 
A

Aybars

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Bu kremi hiçbir eczanede bulamadım depoları arattım satışı yok dediler olsaydı iyi olurdu şakaklarda açılan bölgelere sürecektim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
403
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
484
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
300
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
326
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
445
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
581
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
15
Robots
3
Üst Alt