Finasterid 4 aylık kullanım

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Tribus
  • 175 Görüntülenme
  • 2 Yorum
T

Tribus

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Finasterid başlayalı 4 ay oldu. Her gün 1.25 mg almaya devam edecem. Vitamin olarak medohbiotin 2.5 mg kullanıyorum dökülmeler sanki biraz daha azaldı gibi. Şimdiye kadar yan etki görmedim. Bu ilaç ilk 6 ayda ön saçlarda dökme inceltme yaptığı söyleniyor, sizce doğru mu bu? Ön taraf saçlarımda hafif kararma minyatür saçlarda biraz uzama oldu gibi. Orta tarafta saçların araları hafiften gözükmeye başladı. Sizce saçlara zarar mı veriyor yoksa iyileştiriyor mu?
 
K

kardo

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Saçlara zarar vermez 4 aylık kullanıma göre çok iyi tam etkisini 1 yıl sonra görebilirsin ilk başlarda orta bölgelerde dökülmeleri olabilir normal bir durumdur
 
A

ağar

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Finasterid kimisi için çok rahat bir ilaç kimisi için çok zor gerçekten bilinen bilinmeyen rahatsızlıkları oldugunu söyleniyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
319
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
425
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
258
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
285
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
384
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
442
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
19
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
35
Robots
3
Üst Alt