Finasterid bırakınca ne olur?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erdenay
  • 114 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

Erdenay

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Merhaba kardeslerim sizlere sormak istediğim bir konu var öncelikle forumda bizimle değerli vaktinizi ayırıp tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim.

Sormak istediğin finasterid kullanan arkadaşların tecrübelerine dayanarak çelişkili bir soru sormak istiyorum diyelim ki bu ilacı bir yıldır kullanıyoruz ve var olan saçları korudu ancak bu ilacı bıraktığımızda etkisi ne zaman sonra kayboluyor birden tüm saçlar dökülüyor mu ve olması gereken önceki halimize mi dönüyor saçlar? Yoksa sadece dökülmeler yavaş yavaş mı ilerleyerek ilk zamanki halimize dönüyor?

Ben şu an minoksidil kullanıyorum 8 aydır açıklık getirmek istediğim nokta şu minoksidil kullanıcısı olarak bıraktığın anda her şey bitiyor sanki hiç ilaç kullanmamış gibi ilk haline dönüyorsun finasterid bırakınca da aynı bu şekilde dökülme oluyor mu kazanılan dökülmeyen saçlar ilk başladığın ana geliyor mu?

Hepim hepinize bol saçlı günler dilerim erkes İnşallah istediği saçlarına kavuşur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
381
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
473
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
290
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
315
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
435
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
530
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
68
Çevrim içi ziyaretçiler
40
Toplam ziyaretçi
108
Robots
4
Üst Alt