Finasterid bıraktıktan sonra saçlar dökülür mü?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Deniz
  • 585 Görüntülenme
  • 7 Yorum
D

Deniz

Üye
Sınavım olduğu için finasterid kullanımına 1 ay ara vermeyi düşünüyorum. Finasteridin dikkat dağınıklığı, konsantrasyon olamama gibi sorunlara sebep olduğunu hepimiz biliyoruz. Finası 1 ay kullanmazsam saçlar nasıl etkilenir dökülmeler başlar ama tekrar başladığımda kesilir mi? Dht hormonu saça hemen saldırmaya başlarsa hızlı kelleşme süreci olmaya başlama durumu ne olur. 1 ay sonra tekrardan finasteride düzenli başladığımda eskisi gibi saçlarda etkili olur mu? cevaplarsanız sevinirim.

H

Hakonek

Üye
Konsantrasyon dağınıklığı yaptığını ilk kez duydum ben 2 yıldır kullanıyorum böyle bir şey olmadı kendimde

N

Namesiz

Üye
Konsantrasyon dağınıklığı yaptığını ilk kez duydum ben 2 yıldır kullanıyorum böyle bir şey olmadı kendimde
Dikkat dağınıklığı yapıyor sınava girilirken bırakılmasını tavsiye ediyorum 1 ay bırakmada çok bişi olacağını sanmam

C

Cheesy

Üye
Sınav için bencede bırakmalısın 1 aydan sorun olmaz bıraktığın zaman vitamin olarak biotin kullan saçlar güçlensin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
D

Deniz

Üye
Hocam brain fog denilen bir olay görülebiliyor finasterid kullananlarda. Bir anda çok kolay şeyleri unutabiliyorsun ya da sürekli aklında başka şeyler varsa bunu finasterid arttırıyor

E

erbay

Üye
Ben propecia 6 ay kullandım ilaç bittiği zaman tekrar bulamadım ve başka finasterid kullanmak istemedim, 1 ay ara vermek zorunda kaldım, şimdi tekrar İzmir'den 5 aylık aldım ve devam ediyorum, hiçbir sorun yaşamadım herşey yolunda dokülme günlük 5-10 tel saç

L

Leo

Üye
Bende finasterid kullanmayı bırakmıştım saçlarım tekrar açılmaya başladı tekrar dökülmeler başlıyor

L

Lena

Üye
Muhtemelen dökülür zamanla çünkü dht baskılayn bir ilaç olduğu için. Saç ekimi öncesi veya sonrası bazı uzmanlar şiddetli şekilde öneriyor, öneren uzmanlardan Dr. Koray Erdoğan saç ekimi sonrası finasterid kullanımı öneriyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
58
Üst Alt