Finasterid cinsel isteksizlik

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi omergnc
  • 142 Görüntülenme
  • 2 Yorum
O

omergnc

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Proscarı 1.25 mg olarak bir yıldır kullanıyorum ilk 4 aydan sonra cinsel problemler baş gösterdi zamanla geçer dedim düzelmeyince ben de dedim kullanmaya devam ettim şu an tam bir yıl oldu yani cinsel isteksizlik aşırı miktarda var bırakmayı düşünüyorum beraberinde unutkanlık halsizlik yorgunluk okuduğunu anlayamama aşırı uyku gibi yan etkileri de yaptı bu sorunlar bırakınca geçer mi yoksa kalıcı olur mu bazı yorumlarda baktım cinsel isteksizlik sorunu devam ettiğini yazmışlar böyle bir şey olursa ne yapmamız gerekiyor?
 
Panelist

Panelist

Üye
Mesajlar
38
Puanları
6
Malesef proscar kullanmayı bıraksanda cinsel istek eskisi gibi olmuyor bende kullandım ama şimdi eskisi gibi libido yok bitkisel çaylar çoban çökerten, keçiboynuzu suyu gibi kürler uyguladım etkisi oldu ancak bırakınca etkileri geçiyor libido azalıyor
 
B

Bilgili

Üye
Üye
Mesajlar
50
Puanları
6
Kişiden kişiye değişiyor bu durum, cinsel isteksizlik sadece hap kullanımı nedeniyle değil hayatın diğer olumsuz psikolojik durumlarıda olabiliyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
408
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
485
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
301
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
328
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
453
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
589
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
3
Üst Alt