Finasterid jinekomasti yapar mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Sweak
  • 239 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Sweak

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Proscar 3 aydır kullanmaya başladım yan etkileri var bırakmayı düşünmüyorum ancak meme uçlarım ağrımaya başladı parmağımla dokunduğumda içine sanki bir küçük kitle var sağa sola oynuyor ve acayip bir şekilde ağrıyor acaba bırakmam gerekiyor mu büyüme yapar mı hiç böyle bir şey başına gelen oldu mu? Finasterid jinekomasti yapar ama geçici olduğunu söylemişler.
 
MORDOR

MORDOR

Moderatör
Mesajlar
9
Puanları
0
Ben ilk başladığımda bundan 8 yıl önce gösterimde bir ağrı oluşmuştu hafif de meme uçlarım şişmişti ama ilk 6 aylık kullanımdan sonra kaybolmuştu bu doğal bir süreç vücudun verdiği tepki zamanla kayboluyor finasteridin dün böyle bir kalıcı yan etkisi yok
 
R

Racing

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Korkulacak bir durum yok merak etme büyüme yapmaz kendiliğinden geçer
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
318
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
425
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
258
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
285
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
384
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
442
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
16
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
24
Robots
6
Üst Alt