Finasterid kaç yaşında kullanılır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi dahagencim
  • 123 Görüntülenme
  • 0 Yorum
D

dahagencim

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Merhaba abiler yaşım 22 yaklaşık 1 senedir yoğun şekilde saç dökülmesi yaşıyorum doktora muayene oldum finasterid adlı ilacı dörde bölüp kullanıyordum 6 aydır ve bir de aknetrent karışımı losyon verdi ilaçlar dökülmemi yavaşlattı bir süre ancak belli bir zamandan sonra faydası çok azaldı bende losyonu ve ilaçları düzeni kullanmama rağmen hiç etki etmemeye başladı doktor bana çinko hap bir de biotin hapı vermişti hala kullanmaya devam ediyorum. Finasterid psikolojik olarak bir takım sorunlar derslerimi çalışmamda engel yapınca kullanmaya biraz ara verdim bu ilacı kaç yaşında kullanmak daha doğru oluyor. Ailemde babam kel ama saçı 30 yaşından sonra dökülmeye başlamış benim stres seviyem çok yüksek kafama çok takıyorum bazı şeyleri takın sorunum var engel olamıyorum kendime özellikle sınav süreçleri beni çok zorladı ama stres son iki aydır inanılmaz derecede arttı ne yapacağım bilemiyorum aklıma saç ektirmek geliyor 6-7 bin lira bütçe ayırıp saç ekimi yaptırsam mı ki diye düşünüyorum bazı arkadaşlar ekimi bu yaşta hiç önermiyorlar kimisi ilaçlara devam et diyor saçlarını korur falan gibi şeyler söylüyor Bir ara saç protezi düşündüm ona da param yetmez çok masraflı.

Şimdi önler ve tepe çok açıldı ışık altında baktığımda saç derim parıl parıl parlıyor ne yapacağımı tam bilemiyorum bu saçları nasıl eski haline getirebilirim.

Bana tecrübeli arkadaşlar bir yol göstersin ne olur psikolojim çok çökük durumda her saat her dakika kafama takıyorum düşünmekten sınavlarıma çalışamıyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
408
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
485
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
301
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
328
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
453
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
589
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
5
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
10
Robots
3
Üst Alt