Finasterid kalıcı yan etki için çözüm

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Okan
  • 260 Görüntülenme
  • 3 Yorum
O

Okan

Üye
Arkadaslar Merhaba bundan 11 ay finasterid kullanmaya başladım başlamadan önce yanlarım açılmıştı ön tepedeki saçlarımda seyrelmeler incelmeler saç diplerinde gözükmeler oluyordu hafif de vertex'e doğru ilerleme vardı minoxidil %5 üç güne bir kullanıyorum saçlarımı döngüye sokmaması için bu şekilde kullandım ilk başladığımda İlk 2 ay 0.5 mg sonraki 5 ay 1.25 mg proscar kullandım sonrasında bıraktım bu zamana kadar ön tarafındaki saçlarda hiçbir gelişme olmadığını gördüm ve bundan dolayı bırakma kararı aldım ve şimdi de yan etkileri ile başbaşayım ciddi derecede sertleşme sorunu, spermde azlık ve şeffaflık var cinsel isteğim eskisi gibi yok şu an bırakalı 4 ay olmasına rağmen tam düzelmiş değil ben de spor yapmaya karar verdim son bir aydır ağırlık antrenmanları çalışıyorum bu yan etkilerini hızlı atlatabilmek için bacak çalışmasına büyük önem verdin spor yapınca testosteron hormonu artışı sağlıyormuş bazı bitkisel kürler uyguluyorum keçiboynuzu çayı her gün bir bardak yapıp içiyorum ama yine de geçmiş değil yani bu yan etkiler kalıcı olma ihtimali var mı bazen aklımda şüphelerim oluyor keşke başlamasaydım diyorum sormak istediğim hiç forumda bıraktıktan sonra bu tür yan etkilerin devam ettiği olan arkadaşlar var mı?

T

tyler

Üye
Kalıcı yan etki olmazda düzelmesi zaman alabilir bitkisel kürler evde dambıl spor çalışmak geçiriyor finasterid oral almak yerine topikal ekstradiol losyon kullanabilirsin

X

Xaetron

Üye
Bu ilaci 7 Ay kullandim ve bıraktım. Yan etkileri göğüste buyume ve sık idrara cikma kaldi bana. Arkadaslar karar sizin ama ben kullanmayin derim pismanim.

D

Dejampe

Üye
Yan etkileri tam düzelmiyor bi kere kullanınca bi iz bırakıyor bence

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
446
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
519
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
358
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
479
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
48
Çevrim içi ziyaretçiler
33
Toplam ziyaretçi
81
Robots
55
Üst Alt