Finasterid kullananlar pişman mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Player
  • 292 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Player

Player

Üye
Mesajlar
33
Puanları
6
Kellik için en sık kullanılan ilaçların başında gelen finasteridi en az 1 yıl ara vermeksizin kullanmak gerekiyor. Dht androjen hormonu sürekli olarak vücutta engellenirse çeşitli cinsel, psikolojik ve mental olarak yan etkiler ortaya çıkarıyor. Bende proscar ilacını günde 1.25 mg olarak 7 aydır kullanıyorum. Bu sürede cinsellikte orta derecede azalma yaptığını gördüm. Soruma gelecek olursak finasterideyi en az 2 yıl yada daha fazla gibi sürekli olarak kullananlar var mı? Kullandığına pişmanı mı? Bu sürede saç dökülmesi azaldı mı, dökülen saçlarını çıkardı mı? Deneyimlerinizi aktarırlarsa çok memnun olurum.
 
B

bach

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Finasterid işe yaramıyor en iyisi dutasterid kullanmak yan etkileri var ama 3 güne 1 kullancan ve saçları hareketlendirmek için kan dolaşımını hızlandırıcı losyonlar, kafein, minoxil, estradiol kullanmak gerekiyor
 
N

Nurullah

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Arkadaşlar finasterid hakkında yeterli bilgiye sahibim kullanan arkadaşlar fikir versin sadece. Bende şu yan etkiler oldu ya da yan etki olmadı şu kadar süredir kullanıyorum şeklinde. Zaten duasteride düşünmüyorum. Sadece Propecia, onu da haftada 3 gün düşük dozlarla başlamak şartıyla.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
381
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
473
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
290
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
315
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
435
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
530
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
12
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
16
Robots
4
Üst Alt