Finasterid kullanımına 2 hafta ara verilirse ne olur?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Umut21
  • 249 Görüntülenme
  • 5 Yorum
U

Umut21

Üye
Bazı sebeplerden dolayı finasteride 2 hafta ara vermeyi düşünüyorum. Finasteridin unutkanlığa, dalgınlığa, konuşma bozukluğuna sebep olduğunu biliyoruz. Kullanımına 2 hafta kadar ara versem bu durumdan saçlar nasıl etkilenir? Dht saçlara hemen saldırıp dökmeyemi başlar. Finası 2 hafta sonra tekrardan başladığımda eskisi gibi etkili olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

B

Bilgili

Üye
Üye
İlk hafta bir sorun olmaz ikinci hafta köklere zarar vermeye başlar saç döngüsüne zarar verme durumu var.

N

Namesiz

Üye
Finas konsantrasyon dağınıklığına mı sebep oluyor?

Ben 2 yıldır kullanıyorum böyle bir şey olmadı.

G

Grey

Üye
Finasterid'in yarılanma ömrü 6 saat olmakla beraber bir hafta boyunca etkisi devam edebilir.

Saçlarında etkisi ne olur bilemem. Çok agresif dökülmen yoksa pek problem olmaz gibi ama emin değilim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
U

Umut21

Üye
Finasterid'in yarılanma ömrü 6 saat olmakla beraber bir hafta boyunca etkisi devam edebilir.

Saçlarında etkisi ne olur bilemem. Çok agresif dökülmen yoksa pek problem olmaz gibi ama emin değilim.
Baya kararsız kaldım, 4 5 gün ara versem mi vermesem mi diye düşünüyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
U

Umut21

Üye
Finas konsantrasyon dağınıklığına mı sebep oluyor?

Ben 2 yıldır kullanıyorum böyle bir şey olmadı.
Hocam finasterid kullananlarda brain fog denilen bir olay görülebiliyor. Bir anda çok kolay şeyleri unutabiliyorsun ya da düşünmede konuşmada sıkıntılar olabiliyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
65
Üst Alt