Finasterid kullanıyorum saçlarımın çok dökülmesine neden oldu

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi alicanturk
  • 291 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

alicanturk

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Merhaba yaklaşık 6 aydır finasterid kullanıyorum. Başta norwood 2 olsam da şimdi nw3'üm ve dökülmeler son sürat hala devam ediyor. Ön taraf saçlarımın dipleri gözükmeye başladı. Bunun sebebi nedir? Eskiye göre çok fazla dökülüyor.
 
L

lugano

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Finasteritten olumlu etki almak için 1 yıldan daha fazla süre kullanmak gerekiyor bazı kişilerde bu durum değişiklik gösterir ama çok bişi bekleme var olanları biraz kalınlaştırır tam dökülmüşleri geri çıkarmayabilir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
264
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
368
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
233
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
256
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
330
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
410
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt