Finasterid öncesi sonrası resimler

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Orçun
  • 155 Görüntülenme
  • 1 Yorum
O

Orçun

Üye
Mesajlar
23
Puanları
1
Herkese iyi forumlar arkadaşlar erkek tipi saç dökülmesi önlemek için finasterid ilacını 2-3 yıl gibi kullanıp sonuçlarını paylaşacak olan var mı? Ben de bu ilacı başlamayı düşünüyorum 3 ay önceden kullanmıştım ama çok bir etkisi olmadı genelde saç için en az 1 yıl kullanılmalıdır yazıyor ben de bu kadar uzun bir süre kullanınca yan etkiler geçmesi bayağı bir uzun süreceği için pek başlama istemiyorum gibi. Bazı arkadaşlar hiç etki etmiyor sadece var olan saçları koruyor gibi yazmışlar yani dökülenleri çıkartmıyor kelleşmeyi önlemiyor gibi yorumlar okudum ya bu ilacı uzun süre kullanıp gerçekten saç çıkışı yaşayan arkadaşlar varsa resimlerini sonuçlarını paylaşmaları mümkün müdür?
 
P

Payitaht

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Ben kullanan kişiler görmüştüm özellikle yabancı forumlarda 5-10 yıl gibi süreyle finasterid kullanmışlar çok değil ama var olan saçlarında bir gürleşme biraz da incelmiş saçlarda kalite artışı görmüştüm yani öyle bir iki yıl kullanmak değil de 3-5 yıl kullanarak etkisini görüyorsun.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
326
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
427
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
260
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
288
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
389
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
443
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt