Finasterid saç dökülmesi yapıyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kami
  • 369 Görüntülenme
  • 2 Yorum
K

Kami

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Arkadaşlar finasterid 6 aydır kullanıyorum, ilk 3 ay herşey güzeldi saç dökülme azaldı vertexde kararmalar olmaya başlamıştı, saçlar hacim kazandı. Şuan nedense gene dökülmeye başlado genelde sarı minyatürleşen saçlarım dökülüyor, hacim olarak ve sağladığı saçımdaki kalınlık da gitti bunun sebebi ne olabilir kullanmaya devam etmelimiyim önlerde de incelmeler başladı saçımı tuttuğumda hissediyorum tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
 
C

Chrisis

Üye
Üye
Mesajlar
65
Puanları
6
Finasterid 6 ayda çok etki gostermez. Saçındaki olumlu olumsuz gelismeler finasterid kaynaklı değildir bağımsoz dostum. Mevsim yada kullandığon baska bişeyden olabilir
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
K

Kami

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Finasterid 6 ayda çok etki gostermez. Saçındaki olumlu olumsuz gelismeler finasterid kaynaklı değildir bağımsoz dostum. Mevsim yada kullandığon baska bişeyden olabilir
Etki göstermez derken ilk zamanlar bariz belli olan bir kalınlaşma olmuştu saç tellerim ince telli ve kalınlaşma olduğunu fark etmiştim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
264
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
368
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
233
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
256
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
330
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
410
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
67
Robots
15
Üst Alt