Finasterid ve dutasterid gerçekten saç çıkartıyor mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi letter
  • 294 Görüntülenme
  • 2 Yorum
L

letter

Üye
Avodart yada proscar gerçekten saç çıkartıyor mu, yani saç mı çıkartıyor dökülmeyi mi durduruyor kaç aylık kullanım sonucunda etkisi oluyor. Bu iki ilaç en sık kullanılan anti androjenler. Yani gerçekten kullanmaya değer mi sizce. Eğer etki etmezse bir de yan etkileriyle başbaşa kalıyormuşuz. Finasterid yada dutasterid ikisi arasında ne kadar fark var?

D

Diesel

Üye
Finasterid dökülmeyi durdurup var olan incelmiş saçlara kalınlaştırıyor diye biliyorum daha çok Vertex bölgesinde etkili olduğunu okudum forumda.

Dutasterid ise biraz daha etkili ön bölgeye daha çok etkili ama yan etkileri de daha fazla

Forumdan öğrendiğim bu kadar

A

Arkeolog

Üye
Dutasterid kullanıp çok iyi saç çıkışı yakalayan insanlar var yurt dışı forumlarını takip ediyorum ama onlar 3-5 yıl gibi kullanıyorlar bizimkiler 5-6 ay kullanıp bırakıyorlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
366
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
456
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
279
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
303
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
416
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
486
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt